Вебінар «Актуальні та перспективні зміни військового обліку: правила ведення, бронювання, відповідальність»
Кадровикам та ейчарам

Вебінар «Актуальні та перспективні зміни військового обліку: правила ведення, бронювання, відповідальність»

Дата: 29 травня (відбувся)
Тривалість: з 10:00 до 12:30
Платформа: ZOOM
Для кого: керівники підприємств та організацій, відповідальні особи за ведення військового обліку, кадровики державних органів, підприємств, установ та організацій

 

18 травня 2024 року набула чинності Постанова від 16 травня 2024 року № 563 «Про внесення змін до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів».
Цією постановою внесено низку змін до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 року № 1487.

А також:

  • 18 травня набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку».
  • 9 травня прийнято Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо удосконалення відповідальності за порушення правил військового обліку та законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

 

На вебінарі з експертами проєкту «КАДРОВИК.UA»:

1) опануємо ключові зміни до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку», що набув чинності 18 травня 2024 року, в контексті прав та обов’язків роботодавців щодо оновлення даних призовників військовозобов’язаних та резервістів;

2) проведемо порівняльний аналіз змін щодо організації та ведення військового обліку на підприємствах, установах, організаціях відповідно до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого  постановою КМУ від 30 грудня 2022 року № 1487 з урахуванням змін, внесених постановою КМУ від 16 травня 2024 року № 563 «Про внесення змін до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів»;

3) ознайомимося зі змінами щодо штрафних санкцій за порушення правил військового обліку та законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію, а також строків та особливостей їх застосування.

 

Тож запрошуємо на вебінар «Актуальні та перспективні зміни військового обліку: правила ведення, бронювання, відповідальність.

На вебінарі розглянемо:

  • Хто та який вид військового обліку буде вести додатково після 18 травня 2024 року?
  • Які штрафні санкції та особливості притягнення до відповідальності очікують на роботодавців?
  • Кого з посадових осіб підприємства можуть притягнути до відповідальності за неналежне ведення військового обліку?
  • Ведення військового обліку на підприємствах як основа для бронювання працівників: нововведення щодо бронювання та особливості перехідного періоду.

 

З питань участі звертайтеся:
тел.: 0 (800) 219-977
моб.: (067) 317-58-86  
Е-mail: podpiska@mediapro.com.ua

Цена за минимальный срок подписки 1200 грн
Купить
Вас может заинтересовать