Дводенний курс-інтенсив «КАДРОВИК — 2019: сучасний набір компетенцій, організація системи кадрового обліку та вдосконалення методів управління відділом» 30 – 31 січня 2019 року, м. Запоріжжя.

k

Після проведення в місті Києві 22 та 23 листопада 2018 року оновлений дводенний курс-інтенсив «КАДРОВИК — 2019: сучасний набір компетенцій, організація системи кадрового обліку та вдосконалення методів управління відділом» відвідав місто Запоріжжя. Захід відбувся 30 і 31 січня 2019 року. Автор курсу — Вікторія Ліпчанська, шеф-редактор кадрового напряму групи компаній «МЕДІА-ПРО» та журналу «КАДРОВИК.UA».

У перший день учасники курсу-інтенсиву разом зі спікером розглянули теми перевірок дотримання законодавства про працю та відповідальності за його порушення, а також важливі аспекти захисту прав роботодавця при перевірках Держпраці; разом з експертом учасники шукали приховані трудові відносини на підприємствах, розглядали нюанси укладення цивільно- правового договору, що підміняє трудові відносини; вчилися, як відмежувати трудові відносини від відносин цивільно-правових, аналізували позиції законодавця та приклади судової практики; поглиблювали юридичні знання щодо ведення кадрових документів та регулювання руху кадрів.

12

Продовження дводенного курсу для кадровиків не менш цікаве, аніж початок. Було розкрито секрети кадрового обліку та системи кадрової документації: правового регулювання та документального оформлення відпусток, змін у законодавстві щодо відпусток без збереження заробітної плати, а саме посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми. Вікторія Ліпчанська ставила учасникам курсу задачі щодо конфліктних звільнень працівників, а потім всі разом розглядами правомірні підстави для розірвання трудового договору; особливу увагу приділено порядку ведення трудових книжок працівників, а також заохоченням і стягненням працівників. У фіналі зустрічі були розглянуті питання, які управлінські навички повинен мати начальник відділу кадрів, як правильно побудувати роботу відділу та яку увагу слід приділити вивченню законодавства про працю.

12