Про нас


Історія • Рід занять • Продукція

Група компаній «МЕДІА-ПРО» впевнено поєднує у своїй роботі багаторічний досвід, авторитет та якість контенту!
Усе, як і годиться, розпочалося з мрії, що переросла в ідею!

Заснований у 2002 році Видавничий дім «МЕДІА-ПРО» стояв біля витоків формування ринку професійних видань в Україні. 
Наші успіхи розпочалися із журналу «Довідник кадровика», ребрендінгом якого стало видання «КАДРОВИК.UА». Після виходу його першого номера було зрозуміло, що якісні періодичні видання вкрай потрібні фахівцям у повсякденній роботі. 

На сторінках друкованих видань ми поєднували досвід і практику для навчання директорів, кадровиків, секретарів, економістів, менеджерів з персоналу підприємств різних сфер бізнесу.

Останніми роками світ перейшов у цифровий формат. І потреби наших спеціалістів змінили фокус на отримання нових продуктів, що допомагають вирішувати їхні професійні задачі.
«МЕДІА-ПРО», будучи сучасною і динамічною компанією, трансформувала видання під самі вибагливі смаки наших читачів.

Відтепер, крім друкованих, всі видання можна читати у сучасному ЖИВОМУ форматі з будь-якого ґаджета за такими напрямами: кадри та персонал, охорона праці і пожежна безпека, менеджмент, діловодство та секретаріат.
У далекому 2004 році відбувся перший семінар для кадровиків. З того часу проведення заходів і навчання для спеціалістів з кадрів, охорони праці, пожежної безпеки, управлінців різного рівня, діловодів — один з основних напрямів компанії.
Формати проведення семінарів, вебінарів, конференцій та тренінгів відповідають сучасним трендам та потребам клієнтів: від онлайн до офлайн. А навчання та підвищення кваліфікації проходить на сучасній закритій платформі з елементами гейміфікації для кращого засвоєння матеріалу.

З 2017 року Видавничий дім «МЕДІА-ПРО» став Групою компаній (ГК) і працює для компаній будь-яких форм власності, бюджетних установ, підприємств з чисельністю від 10 до 10000 осіб, ФОП.
Звертаючись до нас, клієнт може отримати весь спектр професійної продукції та послуг.

Послуги — пріоритетний напрям розвитку ГК «МЕДІА-ПРО».

В нас можна замовити будь-яку послугу від кращих спеціалістів для вашого бізнесу. А саме:

  • аудити, консультації
  • розроблення документів
  • супроводження кадрового діловодства компанії
  • корпоративні тренінги
  • та багато іншого.

ГК «МЕДІА-ПРО» — це не тільки надання послуг бізнесу на комерційній основі. Ми прагнемо впливати на законодавчу ситуацію та ведемо просвітницьку роботу.

Так, у 2010 році за сприяння нашої компанії було створено ГО «Всеукраїнська асоціація кадровиків», метою якої є роз’яснювальна, консультативна, наукова робота у сфері трудового законодавства та кадрового діловодства, здійснення та захист законних прав, свобод та інтересів своїх членів. За роки роботи члени організації проводили роз’яснювальну роботу, брали участь у робочих групах з реформування законодавства про працю тощо.

За підтримки асоціації проведено 9 всеукраїнських конкурсів «Кадровик року».

У 2021 році засновано Академію Трудових Відносин.

19 років досвіду, набутих навичок, вирішення складних питань, консультувань, вивчення національного та міжнародного законодавства, участі в міжнародних заходах трансформувались у заснування окремої структури, об’єднавши учасників навколо єдиної мети.
 

Місія • Цілі • Цінності

Наша мета — зробити ваше професійне життя легшим і комфортнішим! Щодня велика сім’я Групи компаній «МЕДІА-ПРО» натхненно працює над тим, аби надавати вам готові інструменти для вирішення професійних задач, підвищення професійного рівня, отримання фахової підтримки. 

Наша цінність — відповідальність та відданість своїй справі. Ми впевнені в кожному журналі, проєкті, заході, форумі, у кожній відповіді, що її надають наші експерти!

Давайте вдосконалюватися разом!

 

Співпраця • Робота

Ми завжди відкриті для спілкування і нових пропозицій, тому однаково раді співпраці як з фахівцями-новачками, що відвідують наші навчальні програми, так і з досвідченими експертами. З нами співпрацюють практики різних галузей, які обіймають високі посади і можуть поділитися досвідом. Автори журналів і лектори — працівники міністерств, вишів, провідні працівники успішних вітчизняних і зарубіжних компаній, серед яких кандидати наук, доценти, адвокати, юристи, менеджери різних рівнів, інспектори, інженери тощо.

З питань співпраці: marketolog@mediapro.com.ua
Усі вакансії Групи компаній «МЕДІА-ПРО» на Work.ua та на Rabota.ua