Про нас


Історія • Рід занять • Продукція

«МЕДІА-ПРО» — одне із найбільших видавництв професійної періодики. Заснований у 2002 році наш Видавничий дім стояв біля витоків формування ринку професійної періодики в Україні. Його успіх починався з журналу «Довідник кадровика», який і зараз є лідером серед спеціалізованих видань для кадровиків. Із виходом першого номера «Довідника кадровика» стало зрозуміло, як необхідні якісні періодичні видання в повсякденній роботі фахівців.

Зараз «МЕДІА-ПРО» випускає видання за такими напрямами: кадри та персонал, охорона праці і пожежна безпека, екологія підприємства, економіка та облік, менеджмент, діловодство та секретаріат.

Ми — сучасна динамічна компанія, тому, крім друкованих видань, пропонуємо електронні продукти, які  значно полегшують роботу фахівцям, серед них — спеціалізовані портали, електронні системи та е-журнали.

Завдяки багаторічній роботі, досвіду і співпраці з провідними експертами в різних галузях, ми постійно проводимо семінари, тренінги, круглі столи, форуми тощо, де всі охочі можуть навчитися чомусь новому, обмінятися досвідом з колегами.

Більше 15 років з вами!


Місія • Цілі • Цінності

Наше завдання — підвищити професійний рівень фахівців. Для цього ми на сторінках видань і порталах своєчасно інформуємо і роз’яснюємо зміни в законодавстві й нормативно-правових актах.

Забезпечуємо читачів усіма необхідними для роботи інструментами: методичною літературою, зразками й прикладами оформлення документів, алгоритмами вирішення складних робочих ситуацій, покроковими рекомендаціями дій тощо.

Орієнтування на клієнта: ми завжди йдемо назустріч нашим читачам, тому не припиняємо розвиватись і шукаємо нові підходи щодо висвітлення інформації та професійного навчання, експериментуємо з незвичними форматами цих заходів. Так, серед останніх беззаперечних досягнень видавництва стало те, що редакція журналу «Охорона праці і пожежна безпека» організувала Національний тур-марафон «Безпека праці — 2016», а редакції кадрового напряму провели марафон «Гаряча лінія: консультації — 2017».

Не менш успішними проектами видавництва є: конкурс дитячого малюнка «Якою я бачу свою Україну», традиційні щорічні конкурси «Кадровик року» та «Безпека праці», Національний НR-бал, що об’єднав VI щорічний саміт кадровиків України та V HR-конференцію.

У 2017 році спеціально до 5-річчя журналу «Екологія підприємства» ми презентували оновлений формат видання, а також започаткували серію еко-конференцій «ECOтрансформація–2017» і провели першу прес-конференцію на тему «ECOтрансформація–2017: змінюватися, щоб жити».

Професійна підтримка: для зручності читачів запроваджено спеціальні сервіси, що допомагають оперативно вирішувати робочі ситуації. Завжди можна поставити запитання експертам, передбачено форми запитів щодо актуальних тем, очікуваних на сторінках видань.

Високі стандарти передусім: продукція Видавничого дому «МЕДІА-ПРО» завжди вирізнялася гарним дизайном, якісною поліграфією і достовірним вивіреним контентом видань.


Працівники Культура

Є таке поняття «медіапровець»… Коли абсолютно різні за фахом і досвідом люди збираються в одному місці і починають працювати над виданнями, окреслюють мету, відбувається диво — народжується  команда медіапровців.

Творчі, але дисципліновані, креативні й висококваліфіковані, з численними ідеями та постійними дедлайнами медіапровці готові проявляти себе і злагоджено працювати в команді. У кожного є своя медіапрокарма, яка впливає на колег і мотивує їх, аби наші читачі були максимально задоволені продукцією ВД «МЕДІА-ПРО».

Медіапровці люблять не лише працювати в команді, а й разом проводити дозвілля, адже компанія має свої традиції й корпоративний кодекс.

Оберіть своє видання і станьте найкращими, адже з нами працювати легше!


Відгуки

З ваших кадрових журналів, електронної системи все більше можна прочитати корисної інформації для кадровика. Завжди розглянуті ті питання, які потрібні для нас — кадровиків. Дякую вам, що ви робите такі кадрові проекти.
Проценко Тетяна

 

«МЕДІА-ПРО» про нас подбали та марафон організували.
Працівників приймали та звільняли, чоловіків оберігали.
Аби ми «форму не втрачали, по ситуаціях ганяли».
Змістовні відповіді надавали. Чекаємо ми зустрічей і далі!
Бойчук Наталія

 

За то, что трудитесь усердно, хочу вас всех благодарить.
Желаю вам свою работу лишь от души всегда любить.
Пусть дело дарит вдохновенье, приносит емкий результат.
Ну а сегодня крики «браво» пусть, несомненно, прозвучат.
Дунаевская Оксана

 

У моєму робочому кабінеті є всі випуски журналу «Охорона праці і пожежна безпека». Читаючи публікації журналу протягом років, особисто бачив, як зростає змістовне наповнення часопису, вдосконалюється його ілюстраційне та художнє оформлення. Невгамовні працівники ВД «МЕДІА-ПРО» та редакції журналу постійно в творчому пошуку, щоб бачити своє дітище вагомим, цікавим, повчальним і потрібним для підприємств.
Валентин Стоєцький

 

Хочется поделиться положительными впечатлениями от прошедшего недавно обучения на курсах повышения квалификации. Все познается в сравнении. Начнем с того, что в г. Запорожье я бывала на многих семинарах по кадровым вопросам, но мероприятия проходили настолько вяло и скучно, что я ожидала подобного, и была приятно удивлена, когда эксперт начала в быстром, позитивном темпе. Это была не просто начитка информации, все активно принимали участие в обсуждении тех или иных вопросов, решали интересные задачки, рассмотрение которых мне очень помогло в дальнейшем.
Виктория

 

Шановний ВД «МЕДІА-ПРО»! Дякую вам за вашу працю. Особлива подяка редакції журналу «Довідник кадровика» та експертам системи «КАДРОВИК-онлайн». Ваша робота в консультуванні з питань трудового законодавства та кадрового діловодства дуже важлива. Бажаю вам процвітання, плідної праці, розвитку, ще більшої довіри кадровиків України. Хай вам щастить у вашій праці.
Гунько Тетяна

 

Важко обрати, про що саме написати відгук. Усі ресурси дуже важливі та корисні у кадровій справі. Вже 5 років мій робочий ранок починається з перегляду новин від порталу HR-Лига. Завжди цікаво, завжди вчасно, завжди актуально. Саме з цього порталу почалося моє знайомство з ВД «МЕДІА-ПРО», саме завдяки йому я почала брати участь у конкурсі  «Кадровик року». ВД «МЕДІА-ПРО» впевнено йде своїм шляхом і якісно робить свою справу. Дякую вам!
Павленко Ірина

 

Уже два роки передплачую журнал «Екологія підприємства». Дуже важливі й актуальні теми, почуваюся впевнено з журналом, бо в курсі останніх змін у законодавстві.
Юрій Карпій

 

«МЕДІА-ПРО» — це допомога і підтримка, інформування і навчання.
Потапенко Оксана


Співпраця • Робота

Ми завжди відкриті для спілкування і нових пропозицій, тому однаково раді співпраці як з фахівцями-новачками, що відвідують наші навчальні програми, так і з досвідченими експертами.

З нами співпрацюють практики різних галузей, які обіймають високі посади і можуть поділитися досвідом. Автори журналів і лектори — працівники міністерств, вишів, провідні працівники успішних вітчизняних і зарубіжних компаній, серед яких кандидати наук, доценти, адвокати, юристи,  менеджери різних рівнів, інспектори, інженери тощо.

З питань співпраці: marketing@mediapro.com.ua

У нашій компанії зараз відкриті такі вакансії

Контактна особа: Маркова Світлана (044) 507-2226 (27)

Усі вакансії компанії «МЕДІА-ПРО, видавничий дім» на Work.ua та на Rabota.ua


З архіву видавництва