випадаючий

ДОСТАВКА
 

111 222 333 444

Поштою

Доставка Укрпоштою здійснюється за рахунок видавництва незалежно від обсягу замовлення за адресою замовника

 

Доставка кур’єром

Доставка кур’єром за адресою. Доставка здійснюється за домовленістю з клієнтом лише по Києву.

 

Електронна доставка

Доставка електронних видань здійснюється на електронну скриньку замовника.
Замовник отримує логін і пароль для доступу до електронної версії.
 

Новою поштою

Доставка компанією «Нова пошта» здійснюється за кошти отримувача.

 

 ОПЛАТА

 

555 666 777

 З поточного рахунку Вашої організації (для юридичних осіб)

У будь­-якому відділенні банку
(для фізичних осіб)

Карткою Visa/Mastercard
 

 

Перед оплатою необхідно перевірити:
• можливість оплати покупок Вашою карткою в Інтернеті;
• наявність коштів на картці для оплати обраної покупки;
• термін дії картки.

Алгоритм оплати:
Обравши спосіб оплати «Безготівкова оплата карткою ( Visa/MasterCard )», Ви потрапляєте на сторінку, де повинні заповнити реквізити картки. У відповідні поля внесіть номер банківської карти, дату, до якої вона дійсна, а також секретний код CVV. Цей код має 3 цифри, а знайти його можна на звороті карти. Деякі картки не мають надрукованого коду CVV, тому власник може отримати його в SMS.

ВАЖЛИВО! Інтернет-магазин не отримує дані Вашої платіжної картки, їх отримує банк у зашифрованому вигляді, а інтернет-магазин отримує тільки інформацію про те, чи вдалим був платіж.


ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Що означає ціна, зазначена біля кожного з продуктів?

Біля кожного із видань (продуктів) зазначена чинна ціна в поточному періоді з урахуванням поштової доставки. Для періодичних видань ціна зазначається за мінімальний термін передплати, для інших продуктів — за один примірник, штуку, комплект тощо. Зверніть увагу, що ціна може відрізнятися від представленої в попередні періоди та запланованої на наступні періоди. Крім того, наше видавництво час від часу встановлює знижки на більшість продуктів, тому стежте за акціями та пропозиціями.
 
Як можна отримати бухгалтерські документи за замовленням?

Пакет бухгалтерських документів надсилається поштою в кінці кожного кварталу на поштову адресу, яку Ви зазначили при реєстрації чи оформленні замовлення. Якщо передплата була оформлена на один місяць, то бухгалтерські документи надсилаються в кінці місяця, за який здійснено передплату. Отримання податкових накладних від ТОВ "МЕДІА-ПРО" в електронному виді здійснюється шляхом формування електронного запиту в Єдиний реєстр податкових накладних.

Який графік роботи інтернет-­магазину?

Ви можете зробити своє замовлення у зручний для Вас час, адже інтернет-­магазин Видавничого дому «МЕДІА­ПРО» доступний цілодобово. Заявки опрацьовують оператори з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 (крім святкових днів) і зв’язуються з Вами. Щоб поставити запитання оператору: — напишіть нам на електронну адресу podpiska@mediapro.com.ua; — зателефонуйте за тел.: (044) 507­-2227, 568-­5138.

Чи обов’язково реєструватися в інтернет-­магазині?

Реєстрація на сайті не обов’язкова для оформлення замовлення. Звертаємо Вашу увагу, що тільки зареєстровані: — отримують спеціальні пропозиції від Видавничого дому, першими дізнаються про знижки та нові видання; — отримують доступ в особистий кабінет магазину, де можуть відстежувати свої замовлення.

Якщо я бажаю зареєструватися як фізична особа?


Якщо оплату замовлення будете здійснювати Ви особисто через одне з відділень банку, достатньо зазначити лише Ваші дані. Саме на Ваше ім’я буде оформлена доставка і повний пакет бухгалтерських документів. Якщо замовлення оплачуватиме організація, то обов’язково варто вказати всі її реквізити. Вони необхідні для формування повного пакета бухгалтерських документів за замовленням: рахунка, податкової накладної, видаткової накладної (або акта виконаних робіт).