Передплатна кампанія 2018 рік. Передплачуй професійні видання і отримуй подарунки!

Передплачуйте професійні видання та отримуйте подарунки. До кожного друкованого журналу та газети ви гарантовано отримаєте електронну версію видання у подарунок.

До передплати на кожний спеціалізований журнал ви отримаєте подарунок.

 1. Журнал «Довідник економіста » — провідний економічний журнал. Ваш гарантований подарунок за передплату на півріччя та рік — онлайн-посібник «Підприємство і банк: правила взаємодії, інструменти, ризики» у двох частинах, електронна версія журналу.
 1. Журнал «ПОДАТКИ. Практика. Роз’яснення. Коментарі» — незамінний навігатор у роботі бухгалтерів, керівників підприємств, підприємців, аудиторів, юристів, податкових інспекторів.

  Ваш гарантований подарунок за передплату на  півріччя та рік — онлайн-посібник «Фінансова та податкова звітність» у двох частинах, електронна версія журналу.
 1. Журнал «Діловодство та документообіг» — актуальна й важлива інформація щодо діловодства та архівної справи з урахуванням змін у законодавстві. Ваш гарантований подарунок за передплату на півріччя та рік — онлайн-посібник «Складення та оформлення службових документів» у двох частинах, електронна версія журналу.
 1. Журнал «Довідник кадровика» — професійний журнал для працівників кадрових служб із вкладенням «Кадри. Гарячі запитання кадровика». Ваш гарантований подарунок за передплату:
 • на місяць — щомісячне вкладення «Кадри. Гарячі запитання кадровика»; ГАРЯЧА ЛІНІЯ;  електронна версія журналу; кадротека та професіограми;
 • на півріччя та рік — щомісячне вкладення «Кадри. Гарячі запитання кадровика»; ГАРЯЧА ЛІНІЯ;  електронна версія журналу; кадротека та професіограми, календар кадровика, настільний календар.
 1. «Довідник кадровика» — практичний професійний журнал із вкладенням «Кадри. Гарячі запитання кадровика» і доступом до Єдиної електронної системи «КАДРОВИК-онлайн».

  Ваш гарантований подарунок за передплату на:
 • місяць — вкладення «Кадри. Гарячі запитання кадровика»; ГАРЯЧА ЛІНІЯ; доступ до Єдиної електронної системи «КАДРОВИК-онлайн»;  електронна версія журналу; консультації експертів у системі «КАДРОВИК-онлайн»;  кадротека та професіограми
 • півріччя та рік — вкладення «Кадри. Гарячі запитання кадровика»; ГАРЯЧА ЛІНІЯ;  доступ до Єдиної електронної системи «КАДРОВИК-онлайн»;  електронна версія журналу; консультації експертів у системі «КАДРОВИК-онлайн»;  кадротека та професіограми, календар кадровика, робочий настільний календар.
 1. Журнал «Охорона праці і пожежна безпека» — виробничо-практичне видання з додатком «Консультант з охорони праці і пожежної безпеки» для всіх, хто працює у сфері охорони праці, пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту підприємств України.

  Ваш гарантований подарунок за передплату на:
 • місяць — щомісячний тематичний додаток «Консультант з охорони праці і пожежної безпеки»; електронна версія журналу; доступ до нормативно-правової бази;  пам’ятки;
 • півріччя та рік — щомісячний тематичний додаток «Консультант з охорони праці і пожежної безпеки»;  електронна версія журналу; доступ до нормативно-правової бази; пам’ятки; наліпки; плакати.