WORKSHOP ДЛЯ ЕКОЛОГА «Екологічна звітність: робота над помилками, які допускають найчастіше при заповненні»

25 лютого 2019 року NEC провів для екологів надзвичайно корисний WORKSHOP. Попрацювали над екологічною звітністю, розібрали помилки, які найчастіше допускають при її заповненні. Експертом заходу NEC запросив Вікторію Сердюк, провідного інженера з охорони навколишнього середовища ТОВ «Мастер-Авіа» (Аеропорт «Жуляни»), автора журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства».

Співпраця з експертами журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» - це надійність і впевненість у правильному оформленні екологічної звітності. Правильність у складанні екологічних звітів дуже важлива, адже від неї залежить, який обсяг платежів буде вносити компанія за негативний вплив на довкілля. Тільки так можна уникнути проблем у майбутньому з наглядовими органами з природоохоронної діяльності та податковими інспекціями.

Семінар відбувся за адресою: м. Київ, вул. Сверстюка, 11а. Бізнес-центр «НОВА»

WORKSHOP ДЛЯ ЕКОЛОГА – це тільки прикладний формат спілкування! Кожен учасник заняття отримав як детальну ввідну інформацію, так і рекомендації щодо запобігання помилкам від досвідченого практика!

План заняття:

1. Звітна форма 7 гр- (підземні води) (річна) «Звітний баланс використання підземних вод  за 20 _ рік»
10.00 – 11.10

2. Звітна форма 2 - тп (повітря) (річна) «Звіт про викиди забруднюючих речовин і парникових газів у атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів»
11.20 – 12.50

3. Звітна форма 2 – тп (водгосп) (річна) «Звіт про використання води»
13.30 - 15.00

4. Декларація про відходи 15.10 - 16.20

фото заходу