Семінар-практикум «ПЕРЕВІРКИ БІЗНЕСУ ДЕРЖЕКОІНСПЕКЦІЄЮ: ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ»

Тема державного контролю стосується всіх підприємств – як захистити свої права, як уникнути помилок – про все це на семінарі!

У програмі:

9.00 – 10.00 Реєстрація. Ранкова кава
10.00 – 10.15 Відкриття семінару, окреслення мети і завдань
10.15 – 13.00 БЛОК 1. Процедура проведення:
 
Питання, які будуть засвоєні учасниками:
  • Основні принципи державного нагляду (контролю)
  • Загальні вимоги щодо здійснення державного нагляду (контролю)
  • Формування плану заходів державного нагляду (контролю)
  • Планові та позапланові заходи державного нагляду (контролю)
Практичне завдання №1
Мета завдання: набути практичних навиків
13.00 – 13.30 Кава-брейк
13.30 – 14.30 БЛОК 2. Документи органів державного нагляду (контролю)
 
Питання, які будуть засвоєні учасниками:
  • Повідомлення про проведення державного нагляду (контролю)
  • Посвідчення (направлення) на проведення заходу
  • Акт державного нагляду (контролю)
  • Припис
Практичне завдання №2
Мета завдання: набути практичних навичок
14.30 – 15.30 Перерва
15.30 – 17.00 БЛОК 3.
 
Питання, які будуть засвоєні учасниками:
  • Права та обов’язки посадових осіб органів державного нагляду (контролю) та суб’єктів господарювання під час здійснення державного нагляду (контролю)
  • Перелік причин, з яких суб’єкт господарювання має право не допускати посадових осіб органу державного нагляду (контролю) до здійснення державного нагляду (контролю)
  • Оскарження результатів планової, позапланової перевірки та дій посадових осіб контролюючого органу
Практичне завдання №3
Мета завдання: набути практичних навичок
17.00 Закриття семінару

З питань участі:

National Education Center
тел: (044) 507-2226, (073) 305-8016
0 800 214 899
Е-mail: seminar@mediapro.com.ua

 

УВАГА! За умови оплати до 19 липня вартість участі 1169 грн!
Вартість участі: 1299 грн
Обмежена кількість місць!

6g

Експерти PAEU та журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» зацікавленні у наданні тільки правдивої інформації та кваліфікованої допомоги екологам підприємств, що приймають участь у професійних заходах.

За сприяння PAEU сьогодні у місті Запоріжжя відбувся семінар-практикум з перевірок бізнесу Держекоінспекцією.

Захід відкрив Павло Буланович - начальник Державної екологічної інспекції у Запорізькій області. Він відповів учасникам практикуму на найболючіші питання щодо уніфікованої форми акта, що складається за результатом проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів. Пан Павло наголосив, що уніфікована форма акта є у вільному доступі на сайті регулюючого органу. Також експерт роз’яснив нюанси стосовно строків повторної перевірки підприємств та перевірки у разі ненадання підприємством своєчасної інформації на запит ДЕІ.

Бесіда була насиченою та надзвичайно корисною для учасників практикуму, всі питання учасників були розкриті та знайшли відгук з боку експерта.

f1 f2

Про те, як захистити права підприємства під час перевірок екологічної інспекції, як уникнути помилок у природоохоронній діяльності, учасники дискутували з експертом Мариною Тимошенко, екологом-практиком, досвідченим автором журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства».

Учасники семінару під час виконання практичних завдань мали нагоду розібрати типові помилки фахівців підприємств щодо процедури проведення перевірок бізнесу, оформлення документів органів державного нагляду (контролю).

Семінар пройшов у інтенсивному форматі. Розглянуті питання щодо процедури проведення перевірки, роботи із документи органів державного нагляду (повідомленням про проведення державного нагляду, посвідченням (направлення) на проведення заходу, актом державного нагляду (контролю) та приписом

Роз’яснено експертом Мариною Тимошенко права та обов’язки посадових осіб органів державного нагляду (контролю) та суб’єктів господарювання під час здійснення державного нагляду (контролю), умови за яких суб’єкт господарювання має право не допускати посадових осіб органу державного нагляду (контролю) до здійснення державного нагляду (контролю), передумови та причини оскарження результатів планової, позапланової перевірки та дій посадових осіб контролюючого органу

Організатори семінару вдячні учасникам за довіру і раді надалі готувати корисні та ефективні семінари та тренінги.