Практичний семінар: Актуальні зміни в природоохоронному законодавстві України. Закон України «Про оцінку впливу на довкілля»

Практичний семінар на тему:

«Актуальні зміни в природоохоронному законодавстві України. Закон України «Про оцінку впливу на довкілля»: аналіз ризиків для суб’єктів господарювання від його впровадження»

18 грудня, 10.30 – 15.30, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, конференц зал

У програмі:

  1. Сучасне природоохоронне законодавство України, його тенденції.
  2. Аналіз Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»: найважливіші зміни, дії керівників та спеціалістів-екологів.
  3. Аналіз ризиків та наслідків  для суб’єктів господарювання, пов’язаних із  запровадженням Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».
  4. Заходи, які можуть бути застосовані до суб’єктів господарювання під час здійснення державного нагляду (контролю) щодо дотримання вимог  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля». Поведінка суб’єктів господарювання під час перевірки. Розгляд реальних ситуацій, що можуть виникнути під час перевірок.
  5. Запитання – відповіді.

Експерти:

Киреєва Вікторія Станіславівна, директор департаменту Екології та Природних Ресурсів, Київської Обласної Державної Адміністрації
Паламарчук Іван Олексійович, заслужений природо охоронець України, практик-еколог, експерт у судовій практиці, член редакційної ради журналу «Екологія Підприємства»

Чекаємо Вас за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, конференц зал.

Приймаючий партнер:

Для участі реєструйтеся:
тел.: 044-507-2227 (28), 568-51-38, e-mail: seminar@mediapro.com.ua

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Реєстраційний збір

Для одного учасника становить 680 грн (шістсот вісімдесят),  без ПДВ