Одноденний курс підвищення кваліфікації менеджерів природоохоронної діяльності «УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ НА ПІДПРИЄМСТВІ»
Екологам

Одноденний курс підвищення кваліфікації менеджерів природоохоронної діяльності «УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ НА ПІДПРИЄМСТВІ»

Інформаційна підтримка: (044) 507-2226, (073) 305-8016
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів: 0 800 214 899
Е-mail: seminar@mediapro.com.ua

Статтею 17 Закону України "Про відходи" визначено чіткі вимоги щодо обов'язковості призначення на підприємстві відповідальних осіб за поводження з відходами (пункт й) та зобов'язання забезпечувати професійну підготовку, підвищення кваліфікації та проведення атестації фахівців у сфері поводження з відходами
Пропонуємо менеджерам природоохоронної діяльності підвищити кваліфікацію на одноденному курсі «УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ НА ПІДПРИЄМСТВІ»
Цена за минимальный срок подписки 2000 грн
Описание

Описание программы «Одноденний курс підвищення кваліфікації менеджерів природоохоронної діяльності «УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ НА ПІДПРИЄМСТВІ»»

Дата: 6 вересня 2019 року

Місце проведення: м. Київ

Курс з управління відходами на підприємстві є інноваційним, він ґрунтується на сучасних підходах та досвіді експертів Professional Association of Ecologist of Ukraine.

У програмі:

 1. Імплементація директив ЄС у сфері поводження з відходами. 
 2. Планування роботи у сфері поводження з відходами на підприємстві, бюджетування витрат на екологічні послуги з утилізації/видалення відходів. Основні статті витрат на утилізацію відходів, місце та роль еколога у мінімізації витрат.
 3. Життєвий цикл товарно-матеріальних цінностей, утворення відходів і вторсировини при списанні товарно-матеріальних цінностей, набуття юридичного статусу відходів. 
 4. Бухгалтерський облік відходів у автоматизованих системах бухгалтерського обліку (1С, Парус та ін). Основні правила, типові помилки, шляхи вирішення проблемних питань обліку відходів. Автоматизація обліку. 
 5. Класифікація і паспортизація відходів, реєстрові картки ОУВ. Звітність у сфері поводження з відходами. Декларування відходів. Проблемні питання, типові помилки, шляхи вирішення.
 6. Здійснення внутрішнього нагляду(контролю) за дотриманням законодавства у сфері поводження з відходами структурними підрозділами підприємства. Внутрішні перевірки, порядок проведення, документальне оформлення, контроль за виконанням приписів.

Головний експерт: 

exp Валентин Щербина, член редакційної ради журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства», досвідчений еколог-практик з досвідом роботи в Інституті географії НАН України, Міністерстві екології та природних ресурсів України, головним екологом ПАТ Укртелеком та в Національній поліції України.

Бонуси слухачам:

Два документи, що підтверджують факт підвищення кваліфікації:

 • Документ державного зразка про підвищення кваліфікації;
 • Сертифікат учасника курсу екологічного права, що видається за сприяння Professional Association of Ecologist of Ukraine.

Участь на преміум-умовах у щорічній практичній EКOконференції «На шляху до «зеленої» економіки: більш чисте виробництво», що відбудеться у м. Києві в листопаді;
безкоштовний доступ до електронного журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» на I півріччя 2019 року.

Вартість участі: 2000 грн.
При оплаті до 1 вересня: 1800 грн.

Увага! Спеціальні умови участі:

 • передплатникам журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»
 • майбутнім екологам та працівникам наукових установ
   
З питань участі:

Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів: 0 800 214 899
Інна Сінєнко, керівник департаменту конференцій,
(073) 305-8016, event@ecolog-ua.com

Эксперты
Вас может заинтересовать