National Education Center

Nаtional Education Center – освітній проект Видавничого дому «МЕДІА-ПРО», який успішно працює на ринку бізнес-освіти з 2004 року.

Серед подій, які ми організовуємо:

NEC – це платформа, яка допомагає професіоналам різного рівня і спеціалізацій розвивати системні й точкові навички в управлінні компанією, екологічному менеджменті, кадровому діловодстві, HR, податках тощо.

Наші навчальні програми з-поміж інших вирізняє те, що вони  мають прикладний характер, А їх тематика формується за участю тих, для кого вони призначені. Які би професійні завдання ви  не ставили, відвідавши наші семінари, бізнес-тренінги та конференції, ви обов’язково знайдете шляхи їх досягнення.

Відгуки клієнтів

Я неймовірно горда тим, що потрапила на кадровий унікальний просвітницький Марафон. Немає слів навіть описати всі мої емоції від драйву та енергії спікерів Ліпчанської, Ольги Харечко, Богдана Городницького, Надії Савченко - це висококваліфіковані спеціалісти з кадрових питань. Я безмежно вдячна всім за рішення проблемних робочих питань, за обмін професійним досвідом, за те, що допомагаєте професійно розвиватися. Я давно не писала вірші, а ця зустріч надихнула мене: 

Як важливо на світі буває, знайти своє місце в житті.
Люблю я свою роботу, прикипівши до неї навік.
Ти - коваль молодих і прекрасних кадрів,
Відділу освіти - обличчя і честь
недарма в народі говорять:  «Кадри вся і вирішують все».
І, ось, настав момент і взяла участь я у Марафоні вперше.
Зібралися в Кадорівському центрі ми і в урочистій залі,
де обєдналися всі кадрові працівники, 
найкращі спікери - спеціалісти з кадрової справи,
які дали можливість нам: поспілкуватися в режимі діалогу,
дізнатися нове в Законодавстві,
і причепилися з питаннями, як репяхи,
щоб фактами до кадрової справи підкріпити.
Тож, впевнено ми можемо сказати,
що Марафон цей актуальний і важливий.
тож, скажемо Ліпчанській і Харечко, Городницькому і Савченко СПАСИБІ!!!
І побажаємо всіх БЛАГ!!!

Наташа Вороненко


Дякую за семінар! В захваті від тематичного поновлення, професіоналізму лекторів, їхнього ентузіазму в кадровій справі. Дуже багато питань, які мене цікавили, отримала нарешті відповідь. Особлива подяка за формат проведення семінару «питання-відповідь». Завдяки вашій старанній праці та товариській атмосфері виникає бажання виконувати свої посадові обов’язки з ще більшим натхненням.

Гаврилова Ніна Володимирівна


Марафон піднімає дуже велику кількість життєво важливих запитань для кадровиків. Особлива вдячність найкращім фахівцям і моїм улюбленим лекторам Вікторії Ліпчанській і Харечко Ользі. Ми вас завжди чекаємо і дуже потребуємо вашої підтримки завжди.

Батіна Тамара Михайлівна


Хочется поделиться положительными впечатлениями от прошедшего недавно обучения на курсах повышения квалификации. Все познается в сравнении. Начнем с того, что в г. Запорожье я бывала на многих семинарах по кадровым вопросам, но мероприятия проходили настолько вяло и скучно, что я ожидала подобного, и была приятно удивлена, когда эксперт начала в быстром, позитивном темпе. Это была не просто начитка информации, все активно принимали участие в обсуждении тех или иных вопросов, решали интересные задачки, рассмотрение которых мне очень помогло в дальнейшем.

Виктория


Серед викладачів Nаtional Education Center  – найкращі експерти, менеджери, стратеги, юристи. Ми пропонуємо обмін досвідом, актуальні кейси, ідеї, поради від провідних представників професії.

Наші експерти

Мілієнко-Самсонова Анна, головний редактор Єдиної електронної системи «КАДРОВИК-онлайн».
Харечко Ольга, головний редактор журналу «Довідник кадровика», головний редактор газети «Кадри і зарплата», юрист за фахом.
Ліпчанська Вікторія, шеф-редактор кадрового напряму ВД «МЕДІА-ПРО», член Робочої групи з доопрацювання проекту Трудового кодексу України при Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, провідний експерт Всеукраїнської асоціації кадровиків, експерт порталу «Кадровик-онлайн», автор публікацій з трудового законодавства та кадрової справи, юрист за фахом.
Паламарчук Іван, заслужений природоохоронець України, еколог-практик, експерт судової практики, член редакційної ради журналу «Екологія підприємства».
Олександр Шевченко, HR-директор компанії Protoria, сертифікований бізнес-тренер, сертифікований фахівець з оцінки та мотивації персоналу, автор численних статей і публікацій на тему пібору, адаптації, мотивації персоналу, професійний кар’єрний коуч, постійний HR-експерт телепередачі «Все буде добре», активний учасник Facebook HR-спільноти.
Хоміч Людмила, консультант Видавничого дому «МЕДІА-ПРО», консультант Товариства з обмеженою відповідальністю  «ЕКОСТАНДАРТ-ПЛЮС», автор публікацій з питань правового регулювання використання природних ресурсів, охорони довкілля та систем екологічного управління., експерт журналу «Екологія підприємства», юрист за фахом.
Валентин Щербина, еколог-практик, член редакційної ради журналу «Екологія підприємства», має досвід роботи в Інституті географії НАН України, Міністерстві екології та природних ресурсів України, головним екологом ПАТ Укртелеком та в Національній поліції України.
Кирило Косоуров, голова правління Асоціації підприємств в сфері поводження з небезпечними відходами, екопрактик, член громадських рад Мінприроди, МінЕкономіки, Державної регуляторної служби, блогер.

На 2018 рік ми підготували різні формати навчання, цікаві теми й нові напрями для професійного розвитку.

Ви можете обрати як традиційний формат навчання, так і нові формати: відкриті семінари, тренінги, форуми, конференції, корпоративне навчання (програми формуватимуться спільно із замовником), дистанційні курси (з отриманням свідоцтва державного зразка), вебінари.

План заходів Каталог заходів

Менеджери по роботі з клієнтами

Ірина Плугарєва
тел. (044) 507-2226,  (вн. 600)
plugarewa@mediapro.com.ua
Олена Архипчук
тел. (044) 507-2226 (вн. 348)
alyona.arhipchuck@mediapro.com.ua
Успіх – це твій вибір!