National Education Center

Nаtional Education Center – освітній проект Групи компаній «МЕДІА-ПРО», який успішно працює на ринку бізнес-освіти з 2004 року.

На сучасному ринку бізнес-освіти України існує велика кількість вузів та виникає багато нових навчальних центрів. Але вдосконалення знань професіоналами та пошук нового початківцями стримує шалений ритм життя, обмежують часові та просторові рамки.

Тому Nаtional Education Center готовий надавати нові можливості для професійного розвитку всім спеціалістам, які не спиняються на досягнутому, постійно поглиблюють свої знання, вдосконалюють практичні вміння, яким не байдужа їх сфера діяльності та які готові змінювати Україну на краще!

qw

Місія

Nаtional Education Center — бути надійним партнером професійного розвитку наших клієнтів.

Будь-який формат спілкування за найактуальнішими темами сьогодення для бізнесу та спеціалістів компаній.

Відвідавши наші навчальні заходи, ви обов’язково знайдете шляхи розв’язання будь-яких ваших професійних завдань.

Серед подій, які ми організовуємо раз на рік:

  • ВСЕУКРАЇНСЬКІ КАДРОВІ ЗБОРИ;
  • Серії екоконференцій «ECOтрансформація»;
  • Всеукраїнський ЕCOFORUM екологів підприємств «ECOBUSINESS»;
  • FORUM «БЕЗПЕКА ПРАЦІ»;
  • Всеукраїнський практичний форум «Пожежна і техногенна безпека: кращий досвід» тощо.

Програми наших заходів з-поміж інших вирізняє те, що вони мають прикладний характер, а їх тематика формується за участю тих, для кого вони призначені.

Nаtional Education Center готовий запроваджувати інноваційні ідеї та відповідати побажанням клієнтів щодо організації навчання, професійних інтересів та комфорту.

Корпоративне навчання надасть можливості компанії-замовнику розкрити найбільш актуальні для неї теми та залучити експертів-практиків для обміну досвідом.

Послуги експертів Nаtional Education Center з екологічного та кадрового аудиту убезпечать від помилок та санкцій компанію-замовника, захистять права суб’єктів господарювання при проходженні перевірок, нададуть допомогу в розробленні дозвільних документів та проектної документації.

Курси Nаtional Education Center — це якісний освітній продукт, укомплектований необхідними практичними матеріалами, алгоритмами, необхідними для щоденної роботи, які постійно оновлюються відповідно до вимог часу. Курси проводяться у зручному дистанційному форматі, який надає свободу дій, можливість вільно розпоряджатися своїм часом, зважаючи на особисті потреби та обставини.

Наші курси доступні в будь-якій точці світу, де є підключення до інтернету. Кожний учасник курсу отримує особистий доступ до електронної платформи.

Семінари, які організовує Nаtional Education Center, надають ґрунт для роздумів над спірними питаннями законодавства, допомагають критично мислити, вирішувати складні проблеми, завдання, кейси, допомагають аналізувати обставини та відповідну інформацію, враховувати альтернативні думки, приймати обґрунтовані рішення, дискутувати, сприяти своєму професійному розвитку. Семінари поглиблюють активну співпрацю учасників та експертів, допомагають у вирішенні важливих для кожного учасника завдань і проблем.

Nаtional Education Center проводить вебінари. Це одна з форм дистанційного спілкування. Завдяки онлайн-трансляції наші клієнти отримують можливість спілкуватися з експертами на відстані, не витрачаючи недоцільних зусиль.

Клієнти Nаtional Education Center отримують сертифікати про підвищення кваліфікації та самоосвіту.

Експерти, що працюють в Nаtional Education Center — шановані професіонали, закохані у свою справу, готові ділитися досвідом. Це сертифіковані фахівці, практики, фахівці виконавчих державних органів та експерти Групи компаній «МЕДІА-ПРО».

Співпраця з Nаtional Education Center — запорука вашого кар’єрного зростання!