Семінар-практикум на тему «Готуємося до сезону відпусток. Як запобігти типовим порушенням»

Дата проведення: 30 березня 2018 року
Місце проведення: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 11 Б, БЦ «Армаріс»
Час: 10.00-16.00

Напередодні літа питання щодо відпусток виходять для кадровиків на перший план. Одні працівники просять перенести час відпустки на інший період, що не запланований в графіку. Інші хочуть, аби їм замість відпустки виплатили грошову компенсацію. Про типові ситуації, які виникають у відпускний період, ми поговоримо на практикумі.

80 % часу наш експерт надаватиме відповіді на всі запитання та допомагатиме у розв’язанні складних ситуацій, 20 % часу буде присвячено воркшопу!

Увага! Кількість місць обмежено форматом заходу!

Ми обговоримо:
 1. Графік відпусток: починаємо не виконувати! Як надати щорічну відпустку поза графіком та оплатити її не порушуючи законодавства про працю?
 2. Подовжити чи перенести? Особливості надання щорічних відпусток, час яких збігається з іншими життєвими обставинами працівника.
 3. Щорічні відпустки: залишки, поділ на частини, переривання та відкликання працівника з відпустки. Як дійти згоди працівнику та роботодавцю?
 4. Щорічна відпустка жінкам при надії: особливості надання щорічних відпусток до відпустки по вагітності та пологам та після.
 5. Плюс: відпустка працівникам з дітьми Дорівнює: проблеми роботодавця. Вирішуємо рівняння на користь всіх
 6. А чи можна грошима? Особливості виплати компенсації за відпустки.
На вас чекають:
 • 6 годин інтенсиву, присвяченого тільки практичним рішенням;
 • 20 типових порушень законодавства про відпустки від експерта кадрової справи – Ліпчанської Вікторії (Голова Всеукраїнської асоціації кадровиків, шеф-редактор «КАДРОВИК.ua»);
 • авторський воркшоп для відпрацювання вмінь і навичок;
 • встановлення нових професійних зв’язків та побудова ділової комунікації;
 • приємне неформальне спілкування з колегами та експертом.
Експерт:

ЛІПЧАНСЬКА ВІКТОРІЯ,
шеф-редактор кадрового напряму ВД «МЕДІА-ПРО», член Робочої групи з доопрацювання проекту Трудового кодексу України при Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, провідний експерт Всеукраїнської асоціації кадровиків, експерт порталу «Кадровик-онлайн», автор публікацій з трудового законодавства та кадрової справи, юрист за фахом.

Вартість участі: 900 грн

Інформаційна підтримка:
Тел.: (044) 568-5138 (внутр. 615), (073) 305-8016
Е-mail: seminar@mediapro.com.ua