Журнал «Екологія підприємства» № 2, 2018

Щоб замовити видання, зверніться у відділ передплати:
0 800 219 977
(067) 317-5886
(093) 904-1417

podpiska@mediapro.com.ua

Екологічне законодавство

Гаряча тема

Екологічний аудит та ОВД: колізія для еколога. Роз’яснення експерта

Екологічна політика

Україна стає членом авторитетного Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA: перспективи нових «зелених» інвестицій. Частина 2

Мораторій на перевірки у 2018 році. Кого він торкнеться?

Що готує екологам 2018 рік: зміни в спецводокористуванні

У матеріалі пропонуємо аналіз змін щодо спецводокористування у зв’язку з постановою КМУ «Про зміни до Порядку видачі дозволів на спеціальне водокористування» від 13 грудня 2017 року № 1091. Змінами передбачено можливість подання документів в електронному вигляді, визначений термін розгляду документів тощо. Подробиці — у матеріалі.

Академія еколога

Урок 6. 9 головних акцентів з ОВНС. Живемо за новими правилами з ОВД?

Дозвільна документація

Життя  без дозволів: «ціна» питання

Розглянемо, які документи дозвільного характеру мають бути наявні на підприємстві та якими можуть бути наслідки для підприємства у разі їх відсутності, відповідно до Закону України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» від 19 травня 2011 року № 3392-VI.

Є проблема? – Є рішення

ТОП-10 запитань місяця

Управління відходами

Медичні відходи: «головний біль» не лише працівників медичної галузі?

Медичні відходи є чинниками прямого і опосередкованого ризику забруднення навколишнього середовища, виникнення інфекційних і неінфекційних захворювань серед населення. В Україні проблему збору і знешкодження МВ вирішено частково, більш-менш налагоджено лише утилізацію відходів фармацевтичних заводів і фабрик, питання збору та знешкодження лікарських засобів — абсолютно не вирішене.

Землекористування

ЕКОлайфхак. Про право власності та право користування земельними ділянками

ЕКОtransformation: Hospitality industry

Як вести бізнес з акцентом на екологічність: стосується кожного. Важливі аргументи на прикладі

Зелені фінанси

7 гаманців для зелених проектів

Динамічно зростає кількість представників малого та середнього бізнесу, які бажають впроваджувати «зелені» проекти, зокрема у галузі енергоефективності та альтернативної енергетики. Однак є проблема: маючи гарну ідею, вони не мають відповідних ресурсів для реалізації подібних ініціатив. Наш матеріал покаже 7 головних інструментів щодо залучення фінансових ресурсів до «зелених» проектів.

Як реалізувати проекти енергетичного використання біомаси: «зелені» рішення для бізнесу.

Регулювання екологічним законодавством

На всіх стадіях реалізації проектів енергетичного використання біомаси слід дотримуватися встановлених вимог і нормативів у сфері забруднення атмосферного повітря, ґрунтів та водойм, а також намагатися обирати такі технічні рішення та установки, які зможуть забезпечувати можливе посилення екологічних вимог у майбутньому. Тож, цінність публікації полягає в поетапних рекомендаціях, як реалізувати проект енергетичного використання біомаси. Рекомендаціями поділився Георгій Гелетуха, Голова правління Біоенергетичної асоціації України.

Наша ініціатива

«Найкращий український ЕКОмурал — 2018». Проект журналу «Екологія підприємства»

FORUM «ЕКОтрансормація — 2018» 2018: екологія та безпека»

Екологічні заходи — 2018